3M KULAK TIKACI DİSPANSER

Peltor E.A.R One Touch Dispanser Yenilikçi 3M™ One-Touch™ Dağıtıcıyı doldurmak için 3M™ Tek Kullanımlık Kulak Tıkaçlarının çoğunu satın alabilirsiniz.
 Kullanımı kolay dönüş hareketi ile, yenilikçi "firesiz ağızlık", 3M™ tek kullanımlık tıkaçların her seferinde doğrudan avuç içine düşmesini sağlar. Ön veya yan taraflardan serbest erişim, saat yönünde veya saat yönünün tersinde bir hareket ile tek elle işlem yapmaya olanak sağlar. Sabit bir 3M™ Kulak tıkacı Dağıtıcısı, işitme koruması takmak için bir hatırlatıcı işlevi görür, 3M kulak tıkaçlarını tam zamanlı kullanıcılar ve ziyaretçiler için gürültülü alanlarda hazır tutar.

Bu plastik dağıtıcı, duvara veya diğer bir sabit pozisyona kolaylıkla monte edilebilir . 3M™ E-A-R™ Classic™, 3M™ E-A-Rsoft™ Neon, 3M™ E-A-Rsoft™ Blasts, 3M™ E-A-R Superfit™ 33, 3M™ Classic™ Soft ve 3M™ 1100/1120 ve 3M™ Solar Kulak Tıkaçlarının 500 çiftini taşıyabilir. Peltor EAR Classic Refill Yedek Kulak Tıkacı Ear One Touch Dispenser Yedek Kulak Tıkacıdır.SNR :36 dB Paket İçeriği 1kutu 500 Çift Kulak Tıkacından İbarettir Ear One Touch Dispansere Uyumlu Orijinal Kutusu İle Göndreilecektir.